Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „DREMLER“

EL. PREKYBOS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

850-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DREMLER“

Mūsų pasiūlymas

ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingoje, stabilioje ir patikimoje kompanijoje; išsamūs apmokymai ir visapusiška vadovo pagalba; puikios darbo priemonės, bendradarbiaujantys vadovai ir kolegos; sąžiningas finansinis atlygis ir motyvavimo sistema. Gerbiame kiekvieną mūsų darbuotoją – Jūsų nuomonę ir asmenybę.
Susipažinkime - siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu ir Jūsų sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės

Tikimės, kad po išsamių apmokymų apie mūsų atstovaujamus prekės ženklus profesionaliai administruosite internetinę parduotuvę; stebėsite klientų srautus ir juos analizuosite, seksite pirkimus, fiksuosite įvykdytus užsakymus; įkelsite prekių aprašymus ir kitą informaciją, kursite aprašymus, atnaujinsite asortimentą, analizuosite kainodarą. Taip pat būsite atsakingas (-a) už informacijos apie prekes patalpinimą pardavimų platformose Ebay, Amazon, Facebook, Pigu LT ir kt. ir rūpinsitės naujų pardavimo kanalų paieška.
Plačiau apie atsakomybes - susitikimo metu. O kol kas apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite vadybinį / techninį išsilavinimą, patirtį elektroninėje prekyboje ir/arba internetinių puslapių administravime, kalbate ir rašote anglų kalba; puikiai dirbate kompiuteriu, esate orientuotas (-a) į rezultatą. Šiame darbe prireiks atsakomybės, kruopštumo, iniciatyvos ir atkaklaus rezultatų siekimo. Jūsų patirtį aktyvių pardavimų, projektų valdymo ar pirkimų srityse vertinsime kaip privalumus.
Aptarkime pasiūlymą - siųskite gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

850-1100 €/mėn. į rankas
bus taikoma finansinės motyvacijos sistema
UAB „DREMLER“

UAB „DREMLER“

UAB “Dremler” (anksčiau – “Eurospynos”) jau 20 metų Lietuvos pirkėjams tiekia viską, ko reikia saugioms, modernioms ir gražioms durims. Dvi iš trijų šarvuotų durų, parduodamų Lietuvoje, turi mūsų spyną. Ten, kur saugumas -svarbiausia, mes turime didžiausią rinkos dalį. Jau daugiau nei 350’000 arba net trečdalį Lietuvos būstų saugo mūsų spynos. Per metus, siūlydami vieningo dizaino sprendimus - spynas, evakuacinius sprendimus, centrinio (karališkojo) rakto sistemas, rakinamas nekopijuojamais raktais, durų pritraukėjus, durų ir langų rankenas - įrengiame daugiau nei 30 objektų. Mūsų klientai gali rinktis iš daugiau nei 1230 skirtingo dizaino kokybiškų durų rankenų.
Sąžiningumas ir skaidrumas prieš darbuotojus, klientus, partnerius ir valstybę - kertinės mūsų vertybės. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje:
Šiuo metu į profesionalų komandą kviečiame darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „DREMLER“
2148 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.