Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „BSW Engineering“

ELEKTRIKAI (-ĖS) DARBUI ŠVEDIJOJE

Nuo 2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „BSW Engineering“

Darbo pobūdis

Kabelinių trasų montavimas;
Kabelių klojimas ir pajungimas;
Jėgos ir apšvietimo tinklų montavimas;
Kiti elektros instaliavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Turite darbo patirties elektrotechnikos srityje ;
Galite dirbti ilgalaikėse komandiruotėse;
Kalbate anglų kalba (privalumas);
Esate atsakingas, darbštus ir motyvuotas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą transportą į darbą/ iš darbo, visas reikalingas darbo priemones bei darbo rūbus;
Konkurencingą, darbuotojo kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
Darbą komandiruotėse - dirbama po 55 val. val. per savaitę.
Daugiau informacijos telefonu:

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. į rankas

BSW Engineering – jauna, bet itin sparčiai auganti įmonė, vienijanti daugiau nei 200 savo srities profesionalų. Kompanija atlieka inžinierinių sistemų elektrotechnikos ir ryšių tinklų instaliavimo darbus Skandinavijos ir Vakarų Europos šalyse. Įmonė dirba su stambiais projektais – duomenų centrais, industriniais objektais, didelėmis gamyklomis.
informacija apie UAB „BSW Engineering“
2300 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
317
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1915 €
25% uždirba 1915-2129 €
25% uždirba 2129-2573 €
25% uždirba nuo 2573 €