Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Western electricity services“

Elektrikai

2600-3600 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - UAB „Western electricity services“

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:

elektros darbų atlikimą (priešgaisrinių daviklių pajungimas) naujai statomuose pramoniniuose objektuose Vokietijoje, Belgijoje

Reikalavimai darbuotojui

Mes norime, kad Jūs:
  • turėtumėte panašios darbo patirties (privalumas);
  • turėtumėte elektriko kvalifikaciją (privalumas);
  • gebėtumėte skaityti ir suprasti brėžinius ir schemas (privalumas);
  • mokėtumėte anglų/ vokiečių (būtų privalumas);
  • turėtumėte B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (didelis privalumas);
  • butumėte atsakingas ir darbštus.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • patogų apgyvendinimą komandiruotės metu;
  • pasirūpinsime Jūsų kelionės išlaidomis į/iš objektą (kelionės bilietai ir transportas);
  • visas darbui atlikti reikalingas priemones bei aprangą;
  • darbo grafiką: 6 savaitės – dirbate, 2 savaitės – poilsis (galimos išimtys);
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atlyginimas:
Nuo 2600 iki 3600 €/mėn. į rankas.
Darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų.

Atlyginimas

2600-3600 €/mėn. į rankas

UAB Western electricity services – šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir į savo komandą kviečia elektriką (-ę)/ elektriko (-ės) padėjėją.
Pagrindinė įmonės veikla - elektros instaliavimo darbai užsienyje (Belgija, Vokietija, Švedija, Olandija).
informacija apie UAB „Western electricity services“
2098 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1557 €
25% uždirba 1557-1735 €
25% uždirba 1735-2413 €
25% uždirba nuo 2413 €