Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „BSW Engineering“

Elektrikams Švedijoje, Olandijoje

2300-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „BSW Engineering“

Darbo pobūdis

Reikalingi elektrikai darbui Švedijoje ir Olandijoje.

Darbai duomenų centre: elektros instaliacijos išvedžiojimas, kabeliavimo darbai, automatų, jungiklių, kitų elektros instaliacijos elementų pajungimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektriko darbo patirtis būtina (ne mažiau 2 metai);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Darbštumas, atsakingumas;
  • Užsienio kalbos mokėjimas – privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas - privalumas;
  • Kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Apmokėti kelionės ir būsto išlaidas;
  • Automobilį kelionei į/iš darbo;
  • Aprūpinimą darbo priemonėmis ir apranga;
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje;
Atlyginimą nuo 2300 iki 3000 Eur "į rankas".

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. į rankas

BSW Engineering – jauna, bet itin sparčiai auganti įmonė, vienijanti daugiau nei 200 savo srities profesionalų. Kompanija atlieka inžinierinių sistemų elektrotechnikos ir ryšių tinklų instaliavimo darbus Skandinavijos ir Vakarų Europos šalyse. Įmonė dirba su stambiais projektais – duomenų centrais, industriniais objektais, didelėmis gamyklomis.
informacija apie UAB „BSW Engineering“
2300 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
317
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1915 €
25% uždirba 1915-2129 €
25% uždirba 2129-2573 €
25% uždirba nuo 2573 €