Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „REHAU PRODUCTION LT“

ELEKTRIKAS - AUTOMATIKAS

850-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „REHAU PRODUCTION LT“

Darbo pobūdis

  • Pramoninių elektros ir automatikos įrenginių nuolatinė ir profilaktinė priežiūra bei remontas;
  • Gedimų nustatymas ir jų šalinimas;
  • Atsarginių dalių poreikio formavimas, dokumentacijos pildymas;
  • Matavimų ir bandymų įrangos valdymas;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis, aukštasis arba jiems prilyginamas elektrotechninis arba elektros automatikos išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Elektros įrenginių priežiūros taisyklių reikalavimų, automatikos komponentų veikimo principų ir nustatymų išmanymas, gebėjimas skaityti elektros schemas;
  • Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas;
  • Geri darbų planavimo, organizavimo gebėjimai.

Mes jums siūlome

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas.

Pasiliekame teisę apie atrankos procesą informuoti tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

850-1100 €/mėn. į rankas
13to atlyginimo galimybė, atsižvelgiant į darbo rezultatus

„REHAU Group“ yra polimerų specialistė, kurios metiniai pardavimai siekia apie 3,5 mlrd. EUR. Nepriklausomoje privačioje įmonėje dirba apie 20 000 darbuotojų daugiau nei 170 vietų visame pasaulyje. Daugiau nei 70 metų REHAU dirba siekdama, kad polimeriniai gaminiai būtų lengvesni, patogesni, saugesni ir efektyvesni. Bendrovė gamina sprendimus statyboms, automobiliams ir pramonei bei tiekia savo naujoviškus produktus visame pasaulyje.
REHAU steigia pažangiausios gamybos įmonę Klaipėdoje, Lietuvoje. Gamykloje, kuri bus Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ), bus gaminamos grindų šildymo vamzdeliai.
Šiuo metu prie savo komados kviečiame prisijungti Elektriką automatiką (-ę).
informacija apie UAB „REHAU PRODUCTION LT“
3317 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius