UAB „Elektrolinija“

Elektrikas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - UAB „Elektrolinija“

Darbo pobūdis

Elektros instaliacijos iki 1000 V montavimo darbai naujai statomuose bei rekonstruojamuose komercinės ir gamybinės paskirties objektuose;

Reikalavimai

PK-VK elektrosaugos pažymėjimas.
Darbo patirtis elektros instaliacijos, įrenginių montavimo ir automatikos srityje.
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir
komandoje.
Sąžiningumas, kruopštumas, atidumas, gebėjimas bendrauti.
Išsilavinimas elektrotechnikos arba automatikos srityje – privalumas.

Mes jums siūlome

Visas darbo priemones bei aprangą, reikalingą Jūsų darbui atlikti;
Sveikatos draudimą ir laiku mokamą atlyginimą

Dėl darbo skambinti 8-612 33722.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Elektrolinija“ jauna kompanija subūrusi profesionalų komandą, kurios tikslas - profesionaliais sprendimais prisidėti prie greito ir kokybiško projektų įgyvendinimo elektrotechnikos srityje.

UAB „Elektrolinija“ yra atestuota Valstybinės energetikos inspekcijos prie energetikos ministerijos ir gali įrengti elektros įrenginius iki 1000V, taip pat eksploatuoti elektros tinklus ir įrenginius iki 1000V, taip pat eksploatuoti specialiuosius elektros įrenginius ir elektros instaliaciją iki 1000V
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Elektrolinija“
944 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-963 €
25% uždirba 963-963 €
25% uždirba nuo 963 €