Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Mechanikas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Elektros ūkio priežiūra ir gedimų, susijusių su elektra, šalinimas, malūno automatikos gedimų šalinimas, mechaninių įrengimų ir įrenginių priežiūra bei remontas ir kiti darbai.

Reikalavimai

Aukštesnysis/profesinis elektrotechninis išsilavinimas;
Technikos išmanymas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Sąžiningumas, atsakingumas;
Be žalingų įpročių;
Draudžiama auginti kiaules nuosavame ūkyje ar lankytis tose vietose, kur auginamos kiaulės;
Reikalinga ne mažesnė nei 2 m. analogiško darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Nemokamą maitinimą;
Visas darbo priemones.

Atlyginimas

Įmonėje vid. atlyginimas 971€ – 20% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "Idavang"

UAB "Idavang"
Mes esame didžiausia ir moderniausia kiaulių auginimo įmonė Baltijos šalyse, sėkmingai dirbanti Lietuvoje nuo 1999 metų. Bendrovėje suburta per 350 aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, valdome 12 kiaulininkystės kompleksų, kuriuose užauginame 350.000 kiaulių per metus ir Lietuvos rinkai pateikiame daugiau kaip 40.000 tonų šviežios kiaulienos.
Socialinė atsakomybė, aplinkosauga, pagarba partneriams ir įmonės darbuotojams bei aukšta auginamos produkcijos kokybė – tai pamatinės vertybės, lemiančios kiekvieną kompanijos sprendimą.

Esame ambicinga, dinamiška ir auganti įmonė, siekianti būti geriausia savo srityje. Šiandien plečiame savo veiklą didmeninėje prekyboje ne tik gyvomis kiaulėmis, bet ir be tarpininkų tiekiant rinkai šviežią aukštos kokybės LIETUVOJE užaugintą ir vartotojams paruoštą kiaulieną bei jos produktus.

Jei Jums artimos mūsų vertybės, jei esate ambicingas/a ir norite ne tik naujų iššūkių, bet ir galimybių rinkoje padaryti tai, ko niekada iki šiol dar nebuvo, bei atsakingų pareigų, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo!
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »