Elektrikas - montuotojas

Skelbimas galioja iki: 2017.06.23

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Suformuotos elektrikų komandos plėtrai Utenos mieste ieškome naujų, kvalifikuotų bei norinčių dirbti komandos narių.

Darbo pobūdis - elektros instaliacijos iki 1000 V montavimo darbai naujai statomuose, bei rekonstruojamuose komercinės ir gamybinės paskirties objektuose, automatikos, automatinio valdymo sistemų, kompiuterinio ryšio tinklų montavimas.

Reikalavimai

- Profesinis elektrotechninis išsilavinimas;
- Nemažesnė nei 1 metų patirtis elektros darbų srityje;
- Gebėjimas dirbti komandoje;
- Atsakingumas, kruopštumas.

Privalumai:
- Noras dirbti ir tobulėti;
- Elektrosaugos VK kategorija;
- Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

- Draugišką kolektyvą;
- Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, profesionalūs įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir t.t.);
- Kvalifikacijos kėlimo kursus;
- Karjeros perspektyvos galimybes;
- Gyvybės ir sveikatos draudimą;
- Kolektyvinę darbo sutartį.

Atlyginimas: siūlome konkurencingą, kompetenciją atitinkantį, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Įmonėje vid. atlyginimas 770€
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "ENERGUS"

Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė dirbanti energetikos sektoriuje. Esi kūrybingas, imlus naujovėms, nori realizuoti naujas idėjas - junkis prie mūsų!
Visi UAB "ENERGUS" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »