Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
SILVERHAND

Elektrikas statybose

12 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Vokietija - SILVERHAND

Darbo pobūdis

  • darbas statybose
  • elektros instaliacijos įrengimas gyvenamuosiuose pastatuose
  • kabelių tiesimas
  • apšvietimo įrengimas
  • renovacijos darbai

Reikalavimai darbuotojui

  • kom. vokiečių kalbos žinios (leidžiančios bendrauti darbo vietoje)
  • darbo patirtis šiame darbe
  • išmokta techninė profesija ar profesinės mokyklos elektriko specialybės išsilavinimas
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas ir automobilis

  • vokiškas įdarbinimo sąlygas -  vokišką darbo sutartį (ne komandiruotė)
  • apgyvendinimą (apmoka darbuotojas)
  • darbdavio mokamas įmokas ir mokesčius Vokietijoje
  • galimybė gauti avansą kiekvieną savaitę (grynais arba pavedimu į vokišką arba lietuvišką sąskaitą)
  • galimybę dirbti viršvalandžius (jei tai neįmanoma, informuojame jus apie tai)
  • profesinio tobulėjimo galimybę ir ilgalaikį darbo pasiūlymą
  • visapusišką įmonės administracijos pagalbą įsidarbinant
  • galimybę reguliariai išvykti į Lietuvą
  • draudimą jums ir jūsų šeimai
  • darbo atostogas
  • mūsų paslaugos yra nemokamos (ruošiame profesionalų CV vokiečių k. idarbinimo poreikiais)

Prašome skambinti telefonu:

Atlyginimas

12 €/val. neatskaičius mokesčių
+ 50 EUR neto dienpinigių per dieną (į rankas)
SILVERHAND

SILVERHAND

Įdarbinimo agentūra Silverhand yra įmonė, priklausanti tarptautinei holdingo kompanijai, kuri specializuojasi teikdama aukščiausios kokybės įdarbinimo paslaugas.

Dėka mūsų ilgametės patirties, globalių žinių ir inovacinių atrankos metodų tūkstančiai žmonių pakeitė savo darbą į geresnį. Mes siūlome saugų ir stabilų užimtumą.