Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „FOURSIX“

Elektrikas

Nuo 3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Danija - UAB „FOURSIX“

Darbo pobūdis

Darbui Danijoje reikalingi elektrikai, atlikti įvairius elektros įrenginių instaliacijos ir montavimo darbus: silpnų srovių, jėgos elektros instaliacijos ir pajungimas, patikra, montavimas, kabelių klojimas ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis 2 metai (elektrotechnika);
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Mokate anglų kalbą
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Elektriko atestacijos pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Nemokamą apgyvendinimą bei transportą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Komandiruočių grafiką: nuo 6 savaičių darbo, 2 savaitės poilsio;
  • Apmokėjimą už COVID testus;
  • Darbui atlikti reikalingas priemones bei aprangą;
  • Visas savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. į rankas

FOURSIX – vidutinio dydžio įmonių grupė, teikianti pilnaverčius integruotus statybos sprendimus Vakarų Europoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Visiems, su kuriais dirbame, suteikiame aukščiausią kokybę už prieinamą kainą. Darbus pradedame ir baigiame tiksliai suplanuotu laiku, nes tik taip suprantame tarpusavio pasitikėjimą. Kiekvienoje šalyje griežtai laikomės vietos įstatymų ir normatyvų. Šiuo metu aktyviai augame ir plečiamės. Jau esame įsteigę ofisus Nyderlanduose, Švedijoje, Lietuvoje.
informacija apie UAB „FOURSIX“
1203 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba nuo 1060 €