Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Conres LT“

ELEKTRIKAS

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Conres LT“

Darbo pobūdis

  • Laikinų elektros įvadų įrengimas įmonės statybos objektuose.
  • Laikinų elektros įrengimų priežiūra įmonės statybos objektuose.
  • Laikinų elektros paskirstymo skydų paruošimas ir pajungimas.
  • Laikino apšvietimo įrengimas ir priežiūra.
  • Elektros skaitliukų parodymų nuėmimas/pateikimas atsakingoms istancijoms.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektrotechninis išsilavinimas (aukštesnysis arba profesinis);
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis (statybos objektuose būtų privalumas);
  • VK iki 1000 V elektros saugos kategorija;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Gebėti dirbti savarankiškai, atsakingai vykdant pavedamas užduotis.

Įmonė siūlo

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Conres LT“ – perspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Kompanija, išsiskirianti inovatyviu statybų procesų valdymu, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas bei tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt. Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti bei jaustis svarbiu komandos nariu.
informacija apie UAB „Conres LT“
3595 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2632 €
25% uždirba 2632-3133 €
25% uždirba 3133-4043 €
25% uždirba nuo 4043 €