Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Elektrinio (Toyota) krautuvo vairuotojas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių krautuvų vairuotojų, turinčių bent 3 metų darbo patirtį vairuojant elektrinius Toyota krautuvus (produkciją kelią iki 9,3 metro). Pirma Jūsų darbo pozicija bus produkcijos iškrovimas iš sunkvežimių. Vėliau Jūs dirbsite su aukštuminiu krautuvu, Jums reikės pastatyti produkciją į sandėliavimo stelažus, iš kur vėliau juos perims robotas. Jūs dirbsite su aukštos vertės produktais (kiekvieno krovinio vertė yra 10.000 eurų) Saugumas yra aukščiausiais prioritetas. Galimas 5 pamainų darbo grafikas.

Reikalavimai

- turėti bent 3 metų darbo patirtį su Toyota krautuvu;
- turėti tarptautinį krautuvo/aukštuminio krautuvo vairuotojo pažymėjimą;
- puiki angų kalba yra būtina;
- būti pasirengusiam pasilikti Olandijoje bent 6 mėnesius;
- dirbti greitai bei saugiai;
- paisyti aukštų kokybės reikalavimų.

Mes jums siūlome

- Visas socialines garantijas Olandijoje;
- Gyvenamą vietą Olandijoje;
- Laiku mokamą valandinį atlyginimą;
- Transportą nuvykti į darbą;
- Gyvenamą vietą su interneto ryšiu.

Atlyginimas

1250–1800 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »