UAB „Iremas“

Elektromonteris (Elektrikas)

1000-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Jonava - UAB „Iremas“

Darbo pobūdis

Elektros variklių ir transformatorių priežiūros ir remonto darbai;
Apšvietimo sistemų montavimas ir kiti elektros instaliacijos darbai;
Kabelinių trasų (kabelinių kopėčių ir lovių) montavimas;
Elektros paskirstymo skydų rinkimas.

Reikalavimai

Mes norime kad jūs:
Turėtumėte elektrotechninį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 2 m. darbo patirtį arba turėtumėte minimalų elektrotechninį išsilavinimą;
Mokėtumėte skaityti, suprasti brėžinius;
Būtumėte atsakingas, iniciatyvus, kruopštus ir disciplinuotas;
Turėtumėte noro dirbti profesionalioje komandoje ir tobulėti šioje srityje.

Mes jums siūlome

Profesionalius apmokymus turintiems mažai patirties;
Galimybę kelti kvalifikaciją;
Geras darbo sąlygas bei reikalingas darbui priemones;
Visas socialines garantijas, sveikatos draudimą;

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų.

UAB „IREMAS“ įkurta 1998 metais, reorganizavus AB „ACHEMA“ remonto tarnybas. Įmonės šaknys siekia giliau: iki 1998 metų dirbome kaip AB „ACHEMA“ aptarnaujantis padalinys. Per tuos metus įgijome didelę patirtį montuodami ir remontuodami vienos stambiausių chemijos pramonės įmonės įrenginius. Jau virš 22 metų savarankiškai teikiame paslaugas stambiausioms Lietuvos pramonės įmonėms: AB „ORLEN LIETUVA“, AB „ACHEMA“, UAB „VILNIAUS ENERGIJA“, AB „KLASCO“.

Šiandien UAB „IREMAS“ priklauso vienam didžiausių Respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (10)
informacija apie UAB „Iremas“
1747 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
402
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1308 €
25% uždirba 1308-1512 €
25% uždirba 1512-1961 €
25% uždirba nuo 1961 €