Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Norac"
Daugiau apie įmonę »

Elektromontuotojas (-a)

Panevėžys - UAB "Norac"

Darbo pobūdis

  • Ieškome norinčio mokytis ir tobulėti elektromontuotojo (-os) elektros instaliacijos apšvietimo montavimui (be patirties apmokome).

Pamaininis darbo grafikas:
I sav. nuo I-V nuo 06.00 iki 14.30 val.;
II sav. nuo I-V nuo 14.30 iki 23.00 val.

Reikalavimai:

  • Noras ir motyvacija mokytis;
  • Darbo patirtis elektrotechnikos srityje – privalumas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius – privalumas;
  • Sugebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Mes siūlome:

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą draugiškame kolektyve.
UAB "Norac"

UAB "Norac"

Sėkmingai, daugiau nei 10 metų veikianti užsienio kapitalo įmonė, gaminanti vonios kambarių modulius ir sienų bei lubų paneles, šiuo metu plečią veiklą ir ieško naujų komandos narių. Adresas – Pramonės g. 3, Panevėžys.
Informacija apie UAB "Norac"
903 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
427
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Neringa Miltienienė