Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „People Link“

Elektronikos testavimo vadovas (-ė)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „People Link“

ATSAKOMYBĖS

  • Testuotojų komandos darbo organizavimas, testavimo metodikų parinkimas ir taikymas
  • Testavimo atvejų/ scenarijų kūrimas, rankinių bei automatinių testų vykdymas
  • Įmonės kuriamų produktų (Hardware), PC bei web aplikacijų ir servisų testavimas
  • Testavimo rezultatų analizė, klaidų identifikavimas ir aprašymas
  • Dalyvavimas projektų aptarimuose ir naujų produktų kūrime
  • Bendravimas su įmonės klientais sprendžiant iškilusias problemas

ĮMONĖS VERTĖS

  • Turėsite galimybę prisidėti prie išskirtinių gaminių kūrimo R&D dalies, projektų valdymui turėsite sprendimo laisvę savo darbų/kompetencijų ribose
  • Dirbsite aukštos organizacinės kultūros įmonėje, kurioje puoselėjamas labai atviras ir draugiškas komandos ryšys
  • Galimybė lanksčiai planuotis savo darbo laiką ir darbo vietą
  • Atlyginimą, priklausantį nuo patirties ir kompetencijų (2500 - 3500 EUR bruto)

REIKALAVIMAI

  • Patirtis dirbant su automatinio testavimo įrankiais ne mažiau nei 2-3 m.
  • Geras IT sistemų veikimo supratimas
  • Patirtis dirbant su specifikacijomis ir technine dokumentacija
  • Projektų valdymo programinės įrangos naudojimo patirtis (privalumas)
  • Tinklo infrastruktūros išmanymas (privalumas)
  • Komandinio darbo patirtis projektinėje veikloje
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (pagrindinė bendravimo kalba su užsakovais) – rusų kalba (privalumas)

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

TGW Logistics group - logistikos automatizavimo sistemų vystymo lyderė. Įmonė kuria bei diegia automatizuotų
paskirstymo centrų sistemas – nuo mechatronikos iki robotikos, valdymo sistemų bei programinės įrangos. TGW remiasi
tvirta partneryste su klientais visuose bendradarbiavimo etapuose – nuo planavimo, įgyvendinimo iki tolimesnės
ilgalaikės sistemų priežiūros.
Kviečiame susipažinti:
Stiprindama savo inžinierių komandą, TGW Limited kviečia prisijungti Automatikos inžinierių - programuotoją