Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Merkurita“

Elektroninės parduotuvės administratorius (-ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Merkurita“

Darbo pobūdis

  • internetinės parduotuvės priežiūra: prekių įkėlimai, aprašymų kūrimas ir talpinimas, akcijų vykdymas, asortimento naujinimas;
  • įmonės prekių žinomumo didinimas;
  • klientų apsilankymų e-parduotuvėje srautų stebėjimas ir analizė;
  • bendravimas su klientais;
  • užsakymų vykdymo koordinavimas.

Reikalavimai

  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis e-prekyboje;
  • kompiuterinis raštingumas (mokėjimas naudotis MS Office programomis);
  • kūrybiškumas, atsakingumas;
  • užsienio kalbų mokėjimas privalumas.

Mes jums siūlome

  • motyvuojantį darbo užmokestį (pastovi dalis ir priedai);
  • puikias darbo sąlygas;
  • profesinį augimą.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Kompanija atstovaujanti Vokietijos kompaniją "ORGATERM".
informacija apie UAB „Merkurita“
1437 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 906 €
25% uždirba 906-1151 €
25% uždirba 1151-2073 €
25% uždirba nuo 2073 €