Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MV GROUP

Elektroninės prekybos marketingo vadovas (Nespresso Baltics)

Nuo 1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Nespresso Pasaulinės rinkodaros strategijos pritaikymas Baltijos šalyse ir jos užtikrinimas;
  • Rinkodaros biudžeto planavimas bei vykdymas orientuotas į KPI rezultatų pasiekimą;
  • Nespresso prekės ženklo žinomumo didinimas ir premium prekės ženklo pozicionavimas;
  • E-komercijos kanalo vystymas ir digital strategijos parengimas;
  • CRM vystymas, analizavimas, planų rengimas ir jų vykdymas;
  • Rinkos analizė;
  • Skyriaus komandos formavimas ir motyvacija.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo ar verslo vadybos srityje;
  • Komandos valdymo patirtis;
  • Patirtis dirbant su aukščiausios klasės, „premium“ prekiniais ženklais;
  • Geri derybiniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Mokėjimas sudėlioti prioritetus, organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • Anglų kalba privaloma, rusų kalba būtų privalumas.

  • Darbą su tarptautiniu prekiniu ženklu profesionalų komandoje;
  • Tarptautinio verslo valdymo patirtį;
  • Karjeros perspektyvas vienoje didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse.
  • Dalyvavimas vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Tarnybinis automobilis.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. į rankas
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1992 metais.

Nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.