Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Paradis“
Daugiau apie įmonę »

Elektrotechnikas - automatikas

700-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Paradis“

Darbo pobūdis

Keleivinių bei krovininių liftų mechaninės ir elektrinės dalies montavimas, paleidimas bei derinimas objektuose. Darbas komandoje, apmokome vietoje.

Reikalavimai

  • Profesinis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Mokėti dirbti kruopščiai ir atsakingai;
  • Savarankiškai organizuoti darbą, efektyviai bendrauti su kolegomis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą stabilioje įmonėje;
  • Socialines garantijas ir sutartinį laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes (atsižvelgiant į darbuotojo darbo rezultatus ir motyvaciją);
  • Draugišką ir veržlią profesionalių kolegų komandą.

Atlyginimas

700-1400 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Paradis“
1316 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1105 €
25% uždirba 1105-1281 €
25% uždirba 1281-1590 €
25% uždirba nuo 1590 €