Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „ENERGUS GROUP“

Elektrotechnikos, Automatikos sistemų, Silpnų srovių montuotojai (-os)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „ENERGUS GROUP“

Darbo pobūdis

  • Elektrotechnikos ir silpnų srovių tinklo montavimo darbai;
  • Pastato valdymo ir monitoringo sistemų montavimas ir derinimas;
  • Temperatūros, slėgio, apšviestumo, drėgmės, judesio ir kt. jutiklių montavimas ir pajungimas;
  • Darbai visoje Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas.

Privalumai:
  • Ne mažesnė nei 1 metų patirtis nors vienoje iš sričių;
  • Automatikos skydų surinkimo patirtis;
  • Elektrosaugos VK kategorija;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Noras dirbti ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Draugišką kolektyvą;
Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, profesionalūs įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir pan.);
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Karjeros perspektyvos galimybes;
Gyvybės ir sveikatos draudimą;
Apgyvendinimą Vilniuje.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Visi mes esame skirtingi „Energus“ komandoje, tačiau visus vienija bendra vizija – sukurti novatoriškesnį, tvaresnį, patikimesnį rytojų bei siekis tapti pirmaujančia įmone Lietuvoje energetikos ir statybų srityse. Esame atviri pokyčiams, padedame vieni kitiems augti ir tobulėti. Mes tvirtai tikime, kad mūsų verslo sėkmės garantas yra KOMANDA. Mes nuolatos ieškome žmonių, kurie vienija tas pačias vertybes ir teigiamą požiūrį į rytojų. Jei esate toks – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „ENERGUS GROUP“
2784 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1840 €
25% uždirba 1840-2684 €
25% uždirba 2684-3474 €
25% uždirba nuo 3474 €