Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

Emaus Estate Bygg AS siūlo darbą:

Emaus Estate Bygg AS

Emaus Estate buvo įkurta 2018 metais Trondheim, Norvegijoje. Mes esame jauna ir išalkusi nekilnojamojo turto plėtros ir statybų įmonė. Šiuo metu turime keturis darbuotojus.

Mūsų pagrindinės vertybės yra:

Nuolankumas
Norime artimai bendradarbiauti su savo klientais. Prieš imdamiesi imisijos, mes turime įsitikinti, jog turime prieigą prie reikalingų išteklių atlikti geram darbui. Mes siekiame būti žinomi kaip nuoširdžiai ir žemiškai dirbanti įmonė. Norime turėti greitų sprendimų būdų ir atsižvelgimą į visus klientų interesus.

Besivystimasis
Siekiame būti inovatiški, lankstūs ir pastoviai tobulėjantys. Mes išsaugosime savo darbuotojų kompetenciją ir pasiūlysime geras galimybes tobulėjimui, mokymuisi ir sveikatos stiprinimo priemones. Norime mūsų darbuotojų įsipareigojimo ir įsitraukimo į verslą, bei prisidėti prie pozityvaus augimo.

Asmeniškumas
Mes būsime asmeniška įmonė. Bendraujant atvirai ir sąžiningai, mes užmegsime ir palaikysime ilgalaikius bei gerus santykius. Stengsimės suderinti darbą su šeimos gyvenimu, laisvalaikio pomėgiais. Geras bendravimas, gera darbo aplinka ir pagarba individui yra Emaus Estate pagrindiniai principai.


Patikimumas
Mūsų klientai turėtų jaustis saugiai bendradarbiaudami su Emaus Estate. Tai reiškia, jog mes visuomet privalome elgtis laikydamiesi geros verslo etikos, žinių ir profesinių įgūdžių. Privalome gerai planuotis, atlikti reikiamą veiklą nuo pat pradžių, šalinti riziką ir laikytis duoto žodžio. Mes turime vykdyti įstatymus ir reikalavimus, rinktis geriausias įmanomas technikas, prioritizuoti atsinaujinančius išteklius ir vengti aplinkai kenksmingų medžiagų.

Mūsų vizija ateičiai yra augti ir būti patvaria bendruomenės kūrimo dalimi, bei būti gera vieta dirbti.

Įmonės darbo skelbimai