Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "ADVANCED ADVICE"
Daugiau apie įmonę »

ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ADMINISTRAVIMO EKSPERTAS (-Ė)

1000–1600 Eur
Vilnius - UAB "ADVANCED ADVICE"

Vertės pasiūlymas:

Tikitės savo ambicijų įgyvendinimo savarankiško darbo metu, stiprios kolegų komandos ir stabilios darbo aplinkos, leidžiančios jaustis užtikrintai? Žadame didelius ir įdomius projektus, aiškius ir kokybiškus įmonės procesus, sąžiningą ir solidų atlygį bei priedus už pasiektus rezultatus vienoje labiausiai vertinamų šio profilio įmonių
Nedvejokite ir siųskite savo gyvenimo aprašymą. Pasikalbėkime ir kartu įvertinkite perspektyvą. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Aktyviai bendrausite su verslo ir viešojo sektoriaus klientais, konsultuosite juos ES finansuojamų projektų įgyvendinimo klausimais, atstovausite juos donorų institucijose.
Administruosite projektus pagal galiojančius teisės aktus, rengsite įvairias ataskaitas ir mokėjimo prašymus, ruošite viešųjų pirkimų sąlygas ir organizuosite pirkimų įgyvendinimą, atliksite projektų sutarčių keitimus, prižiūrėsite projektų rodiklių pasiekimą ir atitikimą donorų reikalavimams.
Darbe turėsite orientuotis į tisklų įgyvendinimą – patenkintas klientas ir iki paskutinio cento į jo sąskaitą išmokėta subsidija.

Lūkesčiai kompetencijai:

ES projektų administravimo patirtis, puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, aukštasis išsilavinimas ir asmenybės bruožų kompleksas – kritinis mąstymas, ambicija pasiekti tikslą, etikos suvokimas ir pagarbus elgesys, žodžio laikymąsis bei pasitikėjimas savimi.
Ypač vertintume Jūsų patirtį sėkmingai administruojant didelės apimties mokymų, mokslinių tyrimų ar infrastruktūros plėtros projektus.

Atlyginimas

1000–1600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "ADVANCED ADVICE"

UAB "ADVANCED ADVICE"

UAB Advanced Advice – viena iš ilgiausiai dirbančių ir labiausiai patyrusių ES investicijų įdarbinimo konsultacinių kompanijų, veikianti jau 13 metų. Iš viso esame parengę virš 340 paraiškų, kurių bendras biudžetas viršija 425 mln. €, o šiuo metu administruojame virš 50 projektų, kurių biudžetas viršija 151 mln. €. Savo veiklos apibūdinimui pasirinkome sąvoką „investicijų įdarbinimas“, kurią suprantame kaip atsakingai apgalvotą ir efektyviai įgyvendintą veiksmą, nukreiptą į to vertų tikslų pasiekimą. Mūsų misija – skatinti visuomenės pažangą įdarbinant viešąsias investicijas sėkmingam didelio poveikio projektų įgyvendinimui. Daugiau apie kompaniją

Į patyrusią komandą kviečiame dar vieną kolegą šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "ADVANCED ADVICE"
1074 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ilja Malkin

Panašūs skelbimai: