Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Sėkmės sprendimai“

ES PARAMOS PROJEKTŲ VYR. ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sėkmės sprendimai“

Pasiūlymas Jums

Džiaugiamės, kad vėl pildome komandą ir turime dėmesio vertą pasiūlymą: įdomūs projektai, naujos pažintys, patogios darbo sąlygos biure ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu, lengvai derinamas, lankstus darbo grafikas; galimybė realizuoti savo idėjas bendradarbiaujant su verslo bei NVO sektoriumi; profesionalūs kolegos; gražios kolektyvo tradicijos ir ilgalaikės karjeros perspektyva. Žadame sąžiningą atlygį ir subalansuotą darbo krūvį – galime tartis ir dėl nepilnos darbo dienos.
Pasikalbėkime ! Siųskite CV, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Ilgametę patirtį darbe su Europos Sąjungos projektais turinti įmonė „Sėkmės sprendimai“ ieško pastiprinimo savo komandai. Dirbame tiek su novatoriškomis verslo įmonėmis, kurios kuria inovatyvius produktus, vykdydamos mokslinius tyrimus, tiek su pokyčius visuomenėje skatinančiomis nevyriausybinio sektoriaus organizacijomis. Mūsų komanda ne vienerius metus sėkmingai dirba paraiškų paramai gauti rengimo bei projektų administravimo srityje. Vyraujančios projektų temos: moksliniai tyrimai, investicijos į gamybinę įrangą, dažnos temos: verslo optimizavimas, turizmas, klasteriai, gamyba, aplinkosauga, socialinis verslas, verslas kaime, nevyriausybinis sektorius, (socialiniai projektai, bendruomenės, etninė kultūra, sveika gyvensena, švietimas). Padedame atrasti sinergiją tarp įvairiausių sričių, žinias ir patirtį naudoti kūrybiškai bei inovatyviai, o į veiklą žvelgti plačiai bei strategiškai.
Didžiuojamės savo stipria komanda ir norime ją papildyti dar vienu talentingu žmogumi.

Pareigos ir atsakomybės

ES paramos projektų administravimas (LVPA projektai). Taip pat nedidelę laiko dalį skirsite projektų (įskaitant verslo planus) gauti ES paramą rengimui ir ES paramos priemonių bei galimybių analizei.

Iš naujo darbuotojo tikimės

Bent 2 metų patirties dirbant su ES paramos projektų administravimu, pageidautina su LVPA arba ESFA agentūra; savarankiškumo, atsakomybės; gerų darbo kompiuteriu (visų pirma - MS Excel) įgūdžių; kruopštumo, atidumo detalėms ir analitinių sugebėjimų.
Jūsų patirtį rengiant paraiškas gauti ES paramą, tiksliųjų ar gamtos mokslų srities išsilavinimą ar darbo patirtį šiose srityse, teisines žinias ir finansinių planų rengimo žinias laikytume svariais privalumais.
Tad siųskite savo CV jau dabar – susipažinkime!

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
taikoma ir efektyvi motyvavimo sistema
UAB „Sėkmės sprendimai“

UAB „Sėkmės sprendimai“

UAB "Sėkmės sprendimai" – patyrusi, sėkminga, profesionalų įmonė, konsultuojanti verslą Europos Sąjungos, nacionalinės ir kitos paramos gavimo klausimais. Mūsų klientai - efektyvios ir novatoriškos verslo įmonės bei teigiamus pokyčius visuomenėje skatinančios NVO sektoriaus organizacijos. Projektų temos: moksliniai tyrimai, gamybos modernizavimas, eksportas, klasteriai, aplinkosauga, nevyriausybinis sektorius, socialiniai projektai, bendruomenės, etninė kultūra, sveika gyvensena, švietimas. Padedame atrasti sinergiją tarp įvairiausių sričių, žinias ir patirtį naudoti kūrybiškai bei inovatyviai, o į veiklą žvelgti plačiai bei strategiškai. Sužinokite daugiau mūsų internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Sėkmės sprendimai“
1518 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.