Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Fasadinių sprendinių konstruktorius (-a) (BŪTINA PATIRTIS)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Realizuok savo idėjas tarptautiniu mastu – junkis prie mūsų!
Iššūkių nebijantis Staticus kolektyvas Tavęs laukia!

Pagrindiniai Tavęs laukiantys uždaviniai - projektuoti naujų projektų fasadų sprendinius pagal pasirinktas fasadines sistemas, ruošti papildomus techninius dokumentus, skaičiavimus bei organizuoti jų realizacijos procesą.

Reikalavimai

Jeigu esi ambicingas (-a) ir nebijai iššūkių, turi konstruktoriaus patirties, gebi dirbti 3D modeliavimo programomis, žinai su kuo "valgoma" AutoCad programa bei sieki pritaikyti savo patirtį inovatyvioje ir lyderiaujančioje kompanijoje, tuomet mes Tavęs laukiame.

Mes jums siūlome

  • Galimybę įgyti tarptautinėje rinkoje vertinamą patirtį;
  • Konkurencingą atlyginimą ir aiškią motyvacinę sistemą;
  • Puikias tobulinimosi galimybes ir kitus motyvacinius priedus.

UAB "Staticus"

STATICUS, UAB - viena didžiausių savo srities įmonių Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Išskirtinės įmonės savybės yra aukštos kvalifikacijos inžinerinis personalas sugebantis sukurti ir įgyvendinti ne standartinius ar net visiškai naujus techninius ir architektūrinius sprendinius, bei įmonės gebėjimas pasiūlyti kompleksinius sprendinius viso pastato fasadų uždengimui. Bendrovė dirba su didžiausiomis Skandinavijos statybų bendrovėmis, tokiomis kaip PEAB, SKANSKA, AF GRUPPEN ar NCC ir jau užsitarnavo jų pasitikėjimą bei pripažinimą.
Įmonėje vid. atlyginimas 1191€
47% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: