Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Modus Group

Automobilių Detalių skyriaus vyr. vadybininkas (-ė)

Vilnius - Modus Group

Kas mes tokie ir ko ieškome?

„Modus Group“ istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per 27 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau 12 Europos rinkų. Pagrindinės „Modus Group“ veiklos sritys: atsinaujinanti energetika („Green Genius“), mobilumo paslaugos („CityBee“) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Jeep“, „Maserati“ ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).

Ar domiesi automobiliais ir svajoji dirbti didelėje tarptautinėje įmonėje, atstovaujančioje didiesiems automobilių prekės ženklams? Prisijunk prie mūsų komandos!

Grupės įmonė "Autobrava Motors", kuri atstovauja didžiausio Italijoje industrinio verslo "Stellantis" prekinius ženklus (FIAT, Alfa Romeo, Jeep, Maserati), ieško „Detalių skyriaus vyr. vadybininko (-ės)“, iniciatyvaus (-ios), atsakingo (-s), bendradarbiaujančio (-s) komandos žaidėjo (-s), atsakingo (-s) už optimalius detalių atsargų lygius sandėlyje bei pavaldžių darbuotojų darbo funkcijų vykdymo užtikrinimą ir kontroliavimą.

Pagrindinės pozicijos atsakomybės:

 • Atsarginių dalių skyriaus veiklos biudžeto rengimas;
 • Pardavimų, išlaidų ir atsargų analizė, šių procesų tobulinimas;
 • Naujų tiekėjų, didmeninių pirkėjų paieška, pardavimo procedūrų rengimas bei priežiūra;
 • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, asmeninių tikslų nustatymas, motyvavimo priemonių pritaikymas;
 • Pasiūlymų teikimas vadovybei dėl veiklos tobulinimo, naujų darbo organizavimo, elektroninių sistemų diegimo, naujų pardavimo kanalų ir pan.

Iš tobulo (-s) kandidato (-ės) mes tikimės:

 • Aukštojo techninio išsilavinimo;
 • Panašaus darbo patirties (min. 3 metai);
 • Kompiuterinio raštingumo;
 • Darbo su apskaitos sistemomis patirties (su Navision – privalumas);
 • Duomenų analizės pagrindų;
 • Gero techninės anglų kalbos žinojimo (skaitymo ir rašymo), rusų kalbos žinios – privalumas.

Kas tavęs laukia prisijungus prie mūsų:

 • Konkurencingas atlygis ir papildomų naudų paketas;
 • Įvairios profesinio tobulėjimo ir augimo programos, pritaikytos tavo poreikiams. Be to, kasdien tave sups ir geriausias žinių bei darbo praktikų dalinimosi tinklas – kolegos iš skirtingų verslo sričių ir šalių;
 • Karjeros galimybės visoje įmonių grupėje;
 • ... ir svarbiausia – laisvė mąstyti kūrybiškai, galimybė kurti ir įgyvendinti savo idėjas.
Modus Group

Modus Group

Modus Group istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per daugiau nei 28 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau devyniose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Pagrindinės Modus Group veiklos sritys: atsinaujinanti energetika (Green Genius), mobilumo paslaugos (CityBee) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų Porshe, Bentley, BMW, Fiat, Jeep, Maserati ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
informacija apie Modus Group
3825 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.