Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "HILL International Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Finansininkas (-ė) (Aktyvų administravimo skyrius)

Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas(-a) už paskolų administravimą bei tinkamą bendrovės ir jos kuriamų produktų finansų bei apskaitos tvarkymą - vykdysite mokėjimus paskolų gavėjams bei apskaitysite paskolų gavėjų įmokas; atliksite skolų monitoringą bei teiksite reikiamus duomenis audito procedūrų ir kitų išorinių institucijų patikrinimų metu. Taip pat administruosite ES struktūrinių fondų techninės paramos lėšas, skirtas projektų finansavimui, rengsite ataskaitas ir vesite duomenis į atitinkamas duomenų bazes.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs gebate puikiai analizuoti ir sisteminti informaciją, išmanote finansinių ataskaitų formas. Šioje pozicijoje ypač svarbu atidumas, kruopštumas ir gebėjimas planuoti bei laikytis nustatytų terminų.

Kandidatams į šią poziciją yra būtinas aukštasis išsilavinimas arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas, ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos ar paskolų administravimo srityse, lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas.

Jūsų privalumas bus finansų srities studijų išsilavinimas, darbo patirtis rengiant finansines ataskaitas, dalyvaujant audito procedūrose, administruojant paskolas; Europos Sąjungos, tarptautinių institucijų, ir (arba) valstybės lėšomis finansuojamų programų administravimo sistemos išmanymas.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta Gedimino per., kompiuteris,), turimas kompetencijas ir darbo patirtį atitinkantis mėnesinį darbo užmokestį (gali būti derybų objektas priklausomai nuo jūsų patirties ir kompetencijos) ir reguliarius priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

VIPA darbuotojai turi galimybę gauti reguliarius priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų, kelti kvalifikaciją pasirinktuose mokymuose tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, mokytis anglų kalbos, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, naudotis sveikatos draudimu.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV adresu: – paskirties laukelyje nurodykite poziciją, į kurią kandidatuojate. Jūsų kandidatūros lauksime iki spalio 31 dienos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Panašūs skelbimai: