Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
VšĮ „Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras“
Daugiau apie įmonę »

Finansininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - VšĮ „Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras“

Darbo pobūdis

Pagrindinės funkcijos: finansininkas organizuoja ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinę apskaitą, kontroliuoja ekonomišką materialinių, darbo ir finansų resursų naudojimą, pagal buhalterinės apskaitos įstatymus formuoja apskaitos politiką, vykdo kitas pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Reikalavimai

1. turėti aukštąjį ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities ekonomikos, apskaitos ar finansų krypties išsilavinimą;
2. turėti ne mažesnę kaip 3 metų buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos darbo patirties (privalumas – minimali darbo patirtis viešojoje sveikatos priežiūros ar biudžetinėje įstaigoje).
3. išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius viešųjų ar biudžetinių įstaigų buhalterinę apskaitą ir atskaitomybę; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus atsakomybės įstatymu, viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartais (VSAFAS);
4. gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, savarankiškai rinktis darbo metodus, analitiškai įvertinti ir apibendrinti problemas, gebėti valdyti kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
5. turėti geras kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius. Privalumas – mokėti dirbti su viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacine sistema (VSAKIS), įstaigos finansų valdymo ir apskaitos informacine sistema.
6. sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, gerai mokėti lietuvių kalbą.
7. išmanyti dokumentų rengimo, dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles.
Asmenys, pageidaujantys dalyvauti konkurse (toliau – pretendentai), privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;
2. asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas;
3. gyvenimo aprašymą (CV);
4. asmeninių privalumų sąrašą (laisva forma), kuriame nurodomos dalykinės savybės ir įgūdžiai, reikalingi šioms pareigoms eiti.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis žodžiu.
Dokumentai priimami iki liepos 24 d. adresu Naftininkų g. 9, Mažeikiai, LT-, kab. 317 arba siunčiami registruotu laišku ar elektroniniu paštu: (neakivaizdžiai pateikiamos dokumentų kopijos turi būti patvirtintos notaro).
Telefonas pasiteirauti: 8-6;

Mes jums siūlome

Siūlomas atlyginimas – ne mažiau 1 000 Eur „į rankas“, sutartinis.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
VšĮ „Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras“

VšĮ „Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras“

Įstaigos misija: Organizuoti ir teikti kvalifikuotas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas Mažeikių rajono gyventojams, kokybiškai ir saugiai atliekant tyrimus, taikant naujausius diagnostikos ir gydymo metodus. Šia veikla siekti rezultato, atitinkančio pacientų, medikų ir visuomenės lūkesčius.

Įstaigos vizija: Pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaiga, atitinkanti šiuolaikinius reikalavimus, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas, orientuota į pacientų poreikius.
informacija apie VšĮ „Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras“
1403 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 753 €
25% uždirba 753-1193 €
25% uždirba 1193-1767 €
25% uždirba nuo 1767 €