Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ros albus“

Finansų analitikas

500-700 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Darbas namuose - UAB „Ros albus“

Darbo pobūdis

  • Įmonės finansinių duomenų surinkimas, įvedimas į programą, apdorojimas ir analizė
  • Duomenų tikslumo kontrolė pagal susitartus rodiklius ir duomenų korekcijos
  • Duomenų automatizavimo organizavimas ir vykdymas
  • Biudžeto įrankių valdymas
  • Periodinių veiklos ataskaitų rengimas
  • Investicinių projektų atsiperkamumo skaičiavimai'
  • Įmonėje naudojamų finansinių įrankių palaikymas ir tobulinimas
  • Kitos įmonės vadovo pavedamos užduotys

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (ekonomika, finansai);
  • Darbo patirtis su įmonės finansų analize ne mažiau kaip 1 metai
  • Buhalterinės apskaitos vedimo principų išmanymas;
  • Puikus MS Excel funkcijų išmanymas
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Gebėjimas apibendrinti ir analizuoti duomenis;
  • Puikūs įgūdžiai naudojantis GoogleDocs, MS Office
  • Gebėjimas planuotis savo laiką ir susidėlioti priorotetus
  • Analitiniai įgūdžiai, kruopštumas, loginis mąstymas, atsakingumas, orientacija į rezultatus

Privalumai:
  • Darbo patirtis įmonėje, prekiaujančioje per Amazon platformą
  • Mokėjimas dirbti B1.lt apskaitos programa

Mes jums siūlome

  • Laisvą darbo grafiką 0.5 etato
  • Nuotolinį darbą iš bet kurios pasaulio vietos
  • Esant poreikiui, galime išnuomoti darbo vietą co-working erdvėje
  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą greitai besiplečiančioje kompanijoje
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas
  • Atlyginimas 500-700 (0.5 etato) į rankas, priklausomai nuo darbo patirties

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Dinamiška ir greitai auganti įmonė, vystanti prekės ženklus amazon.com platformoje.

Lauksime CV ir trumpo prisistatymo, kodėl tinkate šiai pozicijai email: tema: finansų analitiko pozicijai.

Su atrinktais kandidatais susisieksime dėl darbo pokalbio.
informacija apie UAB „Ros albus“
1460 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.