„Vičiūnų“ įmonių grupė

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Vičiūnų grupės Rytų regiono įmonių:
  • veiklos ataskaitų bei rodiklių analizė;
  • veiklos ataskaitų parengimas konsolidavimui;
  • trumpalaikių bei ilgalaikių veiklos planų kontrolė bei analizė;
  • veiklos ataskaitų sudarymo proceso bei įrankių palaikymas bei vystymas;
  • pro-aktyvi vidinė ir išorinė komunikacija.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (matematikos vadybos, IT srityje - privalumas);
  • Geros rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis analogiškoje pozicijoje;
  • Įgūdžiai dirbant su didelėmis duomenų struktūromis;
  • Atsakingumas, konkretumas, kruopštumas bei savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (31)