Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“
Daugiau apie įmonę »

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

Vertės pasiūlymas Jums:

Jums garantuojame stabilumą ir užtikrintą finansinį atlygį bei motyvacines priemones. Šis darbas - tai įdomūs projektai ir ilgalaikės karjeros potencialas, galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją finansų bei šiuolaikinių informacinių technologijų srityje, savarankiškas darbo laiko planavimas, bendraminčių kolektyvas. Bendraujame neformaliai, mokame išklausyti ir pagelbėti, puoselėjam jaukias kolektyvo tradicijas.
Tai ko gero galėtų būti puiki galimybė tiek patyrusiam, tiek jaunam specialistui, tad lauksime Jūsų C.V. ir pasirūpinsime Jūsų asmens duomenų saugumu.

Atsakomybių sritys:

Šiame darbe teks rinkti, apdoroti ir analizuoti įmonių finansinius duomenis naudojant šiuolaikišką duomenų analizės programą Microsoft Power BI; prognozuoti pelningumą ir pinigų srautus; analizuoti ir interpretuoti finansinius rodiklius; vertinti investicinių projektų efektyvumą ir konsultuoti klientus finansų analizės ir valdymo klausimais.

Lūkesčiai kompetencijai:

Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą ekonomikos ar finansų srityje ir gerai išmanote buhalterinės apskaitos principus. Gebate analizuoti verslo procesus ir turite darbo su didelės apimties duomenų bazėmis įgūdžių.
Net neabejojame, kad susikalbate anglų k., esate raštingas (-a), profesionaliai bendraujate ir mokate dirbti komandoje. Darbo patirtį su Microsoft Power BI programa laikytume dideliu privalumu.

Susipažinkime ! Siųskite CV dabar !

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB Finansų analizės ir valdymo sprendimai (FAVS) – sėkminga įmonė, jau užsitarnavusi klientų pasitikėjimą. Teikiame finansų analizės ir valdymo paslaugas, pasitelkdami modernius analizės metodus padedame verslams sumažinti kaštus ir didinti pelningumą, sutaupyti apyvartinių lėšų, suplanuoti ateities pinigų srautus, nustatyti prioritetines prekių ar klientų grupes bei apskaičiuoti investicinio projekto grąžą.
Finansų valdymas - paprastas raketų mokslas! Daugiau apie mus -
Šiuo metu ieškome naujoko šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“
1469 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.