Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Elmoris“

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

Nuo 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Elmoris“

Darbo pobūdis

  • gamybos savikainos ir produkcijos pelningumo analizė;
  • gamybos efektyvumo, nuostolių, atsargų ir kitų gamybinių duomenų analizė;
  • gamybos valdymo ataskaitų sistemos priežiūra, duomenų apdorojimo būdų ir analizės įrankių tobulinimas;
  • įžvalgų ir veiklos tobulinimo pasiūlymų teikimas;
  • dalyvavimas investicinių projektų atsipirkimo skaičiavimuose;
  • dalyvavimas metinio biudžeto rengime;
  • dalyvavimas diegiant verslo valdymo sistemą.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas vadybos, finansų, ekonomikos, matematikos ar informatikos srityse;
  • gebėjimas analizuoti duomenis, teikti išvadas ir pasiūlymus;
  • puikūs darbo „MS Office“ programomis įgūdžiai;
  • patirtis gamybos sektoriuje (privalumas);
  • įgūdžiai dirbant su verslo duomenų analizės sistemomis (privalumas);
  • geros anglų kalbos žinios.

  • būti energingos, inovatyvios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • karjeros galimybes šiuolaikiškoje kompanijoje, profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Daugiau nei 27 metus veikiančios įmonės veikla – užsukamųjų metalinių dangtelių gamyba, skardos lakavimo ir litografijos paslaugos. Įmonė tapo lydere Baltijos šalyse, produkciją eksportuoja į kitas Europos ir pasaulio šalis.

Telefonas pasiteirauti: .
informacija apie UAB „Elmoris“
2749 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
199
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2050 €
25% uždirba 2050-2502 €
25% uždirba 2502-3224 €
25% uždirba nuo 3224 €