Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Directo“

VERSLO VALDYMO SISTEMOS FINANSŲ SPECIALISTĖS (0)

Vilnius - UAB „Directo“

Darbo pobūdis

Jau 15 metų Lietuvoje veikianti tarptautinė įmonė „DIRECTO“, teikianti efektyvius verslo procesų ir informacijos valdymo sprendimus, šiuo metu ieško komunikabilaus finansų verslo valdymo sistemos specialisto (-ės). Jeigu esi paskutinio kurso studentas (-ė) arba neseniai baigęs studijas, Tavęs taip pat labai laukiame.

Jei Tu, kaip ir mes, tiki, kad verslo sėkmę lemia geri santykiai su klientais, prisijunk prie mūsų komandos! Šiandien esame įgyvendinę daugiau nei 4000 projektų Baltijos valstybių regione, pelnę pasitikėjimą teikiamais „DIRECTO“ sprendimais ir galime pasigirti sėkmingos veiklos įvertinimais.

Už ką būsi atsakinga (-as)?
 • konsultuosi klientus finansų, apskaitos ir verslo valdymo sistemos diegimo bei naudojimo klausimais;
 • operatyviai reaguosi ir spręsi klientams kilusius klausimus;
 • kruopščiai seksi savo ir kolegų veiklos rezultatus.

Kokio kolegos (-ės) laukiame?

 • turinčio puikius bendravimo įgūdžius, gebančio palaikyti ilgalaikius santykius su klientais;
 • norinčio mokytis ir tobulėti, gebančio greitai įsisavinti naują informaciją;
 • besiorientuojančio į rezultatus, pareigingo ir atsakingo;
 • žinančio, ką reiškia „didžioji knyga“, „ilgalaikis turtas“ bei kiti finansų ir apskaitos terminai;
 • turinčio aukštąjį išsilavinimą arba jo siekiančio (privalumas – išsilavinimas apskaitos, finansų srityje);
 • turinčio puikias lietuvių ir geras anglų kalbų žinias;
 • puikiai dirbančio kompiuteriu;
 • mėgstančio dirbti komandoje.

Mes Tau pažadame

draugišką kolektyvą, įvadinius mokymus ir mentorystę adaptacijos metu, ugdymo programas Lietuvoje ir užsienyje, konkurencingą atlyginimą ir įvertinimą už pasiektus rezultatus. Jūsų patirtį ir kompetencijas atitinkantį atlyginimą nuo 900 iki 1200 EUR (neatskaičius mokesčių), papildomus priedus ir naudas. Karjeros galimybę dirbant su verslo projektais. Darbą erdviame, patogiame, šiuolaikiškame biure.

Taigi jei mėgsti bendrauti, visada sieki rasti geriausią sprendimą, „draugauji“ su skaičiais ir naujausiomis technologijomis, siųsk mums savo CV el.paštu: Norėdamas daugiau sužinoti apie šią darbo poziciją, skambink .

Dalyvaudami atrankoje išreiškiate savo sutikimą, kad UAB Directo tvarkytų Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais UAB Directo kandidatų į darbuotojus asmens duomenų privatumo politikoje numatyta tvarka (politika prieinama paspaudus nuorodą: GDPR) bei patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika, įskaitant savo teise bet kuriuo metu atšaukti sutikimą.
UAB „Directo“

UAB „Directo“

Penkiolika metų Lietuvoje veikiančios tarptautinės įmonės UAB "DIRECTO" siekis - padėti klientams valdyti verlsą naudojant inovatyvią verslo valdymo sistemą. Verslo valdymo sistema „Directo“ padeda įmonėms optimizuoti verslo procesus, padidinti veiklos efektyvumą, sutaupyti IT išlaidas bei suteikia galimybę turėti prieigą prie visų įmonės duomenų per naršyklę. Šiandien „Directo“ yra naudojama 15-oje Europos Sąjungos valstybių ir daugiau nei 54-ių skirtingų pasaulio šalių. Kompanija jau aštuonis kartus iš eilės buvo pripažinta kaip viena geriausių ir greičiausiai augančių šalies įmonių bei pelnė „Gazelės“ apdovanojimus Estijoje ir Lietuvoje. Šiandien esame įgyvendinę daugiau nei 4000 projektų Baltijos valstybių regione, pelnę pasitikėjimą teikiamais „Directo“ sprendimais ir galime pasigirti sėkmingos veiklos įvertinimais.

Mes – draugiška ir jaunatviška komanda. Visus klientams iškilusius klausimus ir problemas stengiamės spręsti kartu ir rasti geriausią sprendimą. Tikime, jog komandinis darbas – viena iš mūsų bendrovės stiprybių.
informacija apie UAB „Directo“
2270 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.