UAB „Transporto vystymo grupė“

Finansų direktorius (-ė)

Kaunas, Kėdainiai - UAB „Transporto vystymo grupė“

Darbo pobūdis

  • Atsakomybė už įmonių grupės finansų strategijos formavimą ir efektyvų valdymą;
  • Įmonės apskaitos, finansų valdymo bei kontrolės strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir palaikymas;
  • Finansinių rodiklių analizę, valdymo efektyvumo užtikrinimą ir kontrolę, rizikų identifikavimą ir pokyčių finansų valdyme inicijavimąs;
  • Finansavimo šaltinių ir lėšų pritraukimo paiešką;
  • Užsienio šalyse esančių dukterinių įmonių finansų kontrolė;
  • Pavaldžių asmenų darbo organizavimas: procedūrų kūrimas, tikslų iškėlimas ir įgyvendinimas;
  • Apyvartumo, pelningumo bei kaštų valdymo rodiklių analizė, auditas;
  • Biudžetų rengimas ir vykdymo kontrolė,
  • Investicinių projektų rengimas ir įvertinimas, galimybių paiešką ir kt.;
  • Buhalterinės apskaitos, analizės sistemų diegimo ir atnaujinimo organizavimas;
  • Pasiūlymų teikimas įmonės akcininkams.

Reikalavimai

  • Sėkminga finansų valdymo patirtis stambioje įmonėje (transporto, didmeninės prekybos, gamybos ar paslaugų įmonėje) ne mažiau 5 metų;
  • Išsilavinimas finansų, ekonomikos ar susijusioje srityje;
  • Nepriekaištinga profesinė reputacija;
  • Strateginis mąstymas;
  • Puikūs vadovavimo įgūdžiai, gebėjimas organizuoti profesionalios specialistų komandos darbą;
  • Inovatyvumas, gebėjimas greitai reaguoti į pasikeitusią situaciją ir priimti sprendimus;
  • Teisinės žinios LR apskaitos ir finansų srityse;
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Konstruktyvus mąstymas, gebėjimas prisiimti asmeninę ir profesinę atsakomybę;
  • Vadovavimo patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu, duomenų analizavimo įgūdžiai (MS Office);
  • Analitinis, strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą, įtaigumas, derybų vedimo įgūdžiai.

Privalumai
  • Darbo patirtis įmonių grupėje, holdingo, tarptautinėse ir/arba transporto kompanijose.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, savarankišką darbą nuolat augančioje kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Profesinį tobulėjimą.

Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - Kėdainiuose.

Atlyginimas
Nuo 3000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, atitikimą pareigybės reikalavimams, sugebėjimus, kompetenciją.

Sėkmingai dirbančiai, vienai iš 15 didžiausių Lietuvos transporto įmonių- UAB „Transporto vystymo grupė“ užsiimančiai tarptautiniais krovinių gabenimais, reikalingas Finansų direktorius.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Transporto vystymo grupė“
1126 €
Vid. atlyginimas bruto
563
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1092 €
25% uždirba 1092-1200 €
25% uždirba nuo 1200 €