Druskininkų savivaldybės administracija

Finansų ir apskaitos specialistas

Nuo 1062 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Druskininkai - Druskininkų savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

Programų (Ūkio infrastruktūros plėtros bei priežiūros programos, Aplinkos apsaugos programos, Urbanistinės plėtros programos, Kelių priežiūros ir plėtros programos ir kt.) lėšų tvarkymas; Socialinės paramos lėšų, projektų lėšų, transporto lengvatų užtikrinimo lėšų apskaita; priskirtų infrastruktūrinių projektų sąmatų rengimas; dalyvavimas rengiant biudžeto projektą; įstaigos finansinės atskaitomybės bei statistinių ir kitų ataskaitų rengimas ir kt.

Reikalavimai

1. Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu:
1.1. socialinių mokslų studijų krypčių grupės ekonomikos studijų krypties;
1.2. arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės verslo, arba vadybos, arba finansų, arba apskaitos studijų krypties.
2. Ekonomisto arba vadybininko, arba verslo administratoriaus, arba finansininko, arba buhalterio profesinė kvalifikacija.
3. Ne mažesnė kaip 1 metų ekonomisto, arba vadybininko, arba verslo administravimo specialisto, arba finansininko, arba buhalterio, arba apskaitininko profesinio darbo patirtis.
4. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos reguliavimą.
5. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas.
6. Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles.
7. Turėti gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer ir buhalterinės apskaitos programos).

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, galimybę tobulėti profesinėje srityje, kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

Nuo 1062 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Druskininkų savivaldybės administracija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, savivaldybės teritorijoje organizuojanti ir kontroliuojanti savivaldybės institucijų sprendimų įgyvendinimą arba pati juos įgyvendinanti, įgyvendinanti įstatymus ir Vyriausybės nutarimus, nereikalaujančius savivaldybės tarybos sprendimų, organizuojanti savivaldybės biudžeto pajamų, išlaidų ir kitų piniginių išteklių buhalterinės apskaitos tvarkymą, organizuojanti ir kontroliuojanti savivaldybės turto valdymą ir naudojimą, administruojanti viešųjų paslaugų teikimą, vykdanti kitas Vietos savivaldos įstatymu priskirtas funkcijas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie Druskininkų savivaldybės administracija
1656 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1282 €
25% uždirba 1282-1494 €
25% uždirba 1494-1931 €
25% uždirba nuo 1931 €

Jus taip pat gali sudominti: