Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia
Daugiau apie įmonę »

Finansų Service Desk specialistas (-ė) anglų kalba

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Telia

Mes esame

Telia Service Desk komandoje turime laisvą vietą ir ieškome žmogaus, kuris sustiprintų ją savo talentu. Financial Service Desk komanda - tai savo srities profesionalai, kurie padės tau augti. Susidomėjai ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbas – pasirūpinti Telia klientų poreikiais, patarti bei padėti išspręsti iškilusias problemas problemas. Nors bendraujant su klientais daug laiko dirbsi savarankiškai, draugiška komanda tau padės. Esi pasiruošęs (-usi) žengti kitą savo karjeros žingsnį? Tuomet kviečiu pas mus.

Koks (-ia) tu esi?
 • Komunikabilus (-i) ir geranoriškas (-a);
 • Myli technologijas;
 • Ne tik moki dirbti vienas (-a), bet esi ir komandos žaidėjas (-a);
 • Nori nuolat atrasti kažką naujo ir tobulėti;
 • Planuoji savo karjerą.

Privalumu laikytume:

 • Aukštąjį išsilavinimą (gali būti paskutinių kursų studentas (ė));
 • Problemų šalinimo, konsultavimo dirbant su privačiais klientais patirtį;
 • Stiprius anglų kalbos (žodžiu ir raštu) įgūdžius.

Mes reikalausim

Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1200 Eur (neatskaičius mokesčių) ir metinius priedus, kurių dydis priklauso nuo pasiektų tavo ir kompanijos rezultatų. Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildoamų naudų krepšelį į kurį įeina:

Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Susidomėjai?

Jei nori tapti mūsų komandos nariu (-e), atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Parašyk man arba per Linkedin’ą.

Drąsiai kreipkis – mes ieškome tinkamiausio (-ios) kandidato (-ės).

Prisijunk prie Telia!

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. ir 2018 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Panašūs skelbimai: