Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Gamtos puokštė“

Floristas - pardavėjas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gamtos puokštė“

Darbo pobūdis

  • Darbas su gėlėmis: gėlių paruošimas prekybai, įvairių puokščių komponavimas, gėlių kompozicijų kūrimas;
  • Darbas su klientais: tiesioginis bendravimas su klientu, pardavimų proceso valdymas, užsakymų priėmimas ir vykdymas, dovanų pakavimas;
  • Darbas su kasa: savarankiškas ir atsakingas darbas su kasa.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elementarių žinių turėjimas apie gėlių priežiūrą, kompozicijos principus, spalvas, estetiką;
  • Pardavimo pagrindų supratimas;
  • Komunikabilumas, žingeidumas, motyvacija,ištvermė, pozityvumas, kolektyvinė atsakomybė;
  • Nuolatinio tobulėjimo siekimas.

  • Amato įgijimą ar kvalifikacijos tobulinimą floristikos ir pardavimų srityje;
  • Nuolatinę kylančią motyvacinę sistemą. Sėkmingai ir greitai įsisavinus darbo pobūdį mokama papildoma atlyginimo dydžio premija.
  • Darnų, draugišką kolektyvą, orientuotą į nuolatinį tobulėjimą ir rezultatų siekimą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Dviejuose "Puokštės" parduotuvėse visada yra didelis gėlių pasirinkimą, stilingos ir madingos gėlių puoštės bei kompozicijos, pačios naujausios interjero dekoracijos, malonus aptarnavimas.Kviečiame prisijungti prie kūtybiško darbuotojų kolektyvo ir nuolat norėti tobulėti.
informacija apie UAB „Gamtos puokštė“
873 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.