Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „PLASTENA“

Formatinių staklių operatorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „PLASTENA“

Darbo aprašymas:

Plastiko apdirbimo paslaugas teikianti įmonė Garliavoje ieško staklių operatoriaus -ės darbui su formatinėmis staklėmis.

Reikalavimai darbuotojui:

Kompiuterinis raštingumas
Kruopštumas, pareigingumas, lojalumas, noras tobulėti;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Racionalus darbo laiko panaudojimas;

Mes jums siūlome:

Galimybę dirbti profesionalų komandoje, mokytis ir tobulėti;
Atsakingą ir dinamišką darbą, profesinius iššūkius;
Visas socialines garantijas;
Geras darbo ir buities sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;

Kita info:

Darbas Garliavoje nuo 8:00 viena pamaina, savaitgaliai, šventės - laisvi;
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
neturintiems patirties bandomuoju laikotarpiu, vėliau - motyvaciniai priedai

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.
informacija apie UAB „PLASTENA“
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
70
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1206 €
25% uždirba 1206-1436 €
25% uždirba 1436-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €