Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „Du bitai“

Frontend/fullstack programuotojas (-a)

2000-3350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - MB „Du bitai“

Darbo pobūdis

Ieškome Frontend programuotojo (-os), kuris prisijungtų prie elpresta komandos, įsikūrusios Klaipėdoje, su galimybe dalį laiko dirbti iš namų.

Pagrindinės užduotys – darbas su Lietuvos ir užsienio el. komercijos projektais (prestashop). Jei PrestaShop nėra svetima, tai didžiulis pliusas.

---

Kaip atrodys tavo diena?
1. Darbas prie naujų el. komercijos projektų. Tavęs laukiančios užduotys ir dideli projektai daro tiesioginę įtaką mūsų klientams, tad tai ką tu sukursi, pasiūlysi - labai svarbu.

Kūrimo etape turėsi visas galimybės aktyviai reikšti nuomonę, pasiūlymus nuo pirmų žingsnių (idėjų generavimas, analizė ir pasiruošimas dizaino piešimui). Piešiame, tvirtiname ir keliaujame į karpymą! Karpymo etape turime plačias galimybes taikyti naujausias technologijas, architektūrinius sprendimus.

Komanda nedidelė, bendradarbiaujanti, jauna, bet gudri ir mylinti savo darbą, siekianti geriausio rezultato. Kad vėliau būtu galima didžiuotis ir truputį pasigirti rezultatais! :))

2. Esamų projektų palaikymas
Neišvengiamai kūrybos procesas baigiasi, projektai startuoja, tačiau darbas ties projektais nesibaigia. Naujos klientų idėjos, mūsų pasiūlymai ar elementarių klaidų taisymas, tam tikrų vietų tobulinimas.

Kompleksiški / dideli projektai reikalauja nemažos atsakomybės. Tai tikrai būna nelengvų dienų.. tačiau tikimes, jog naujasis komandos narys (-ė) gebės rasti racionalius sprendimus. Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kaip išpildomi klientų lūkesčiai, bet suprantame, jog kiekvieno komandos nario indėlis turi didžiulę įtaką bendrai komandos sėkmei.

3. Mokomės, domimės ir toliau augame
Niekam nepaslaptis, jog el. komercijos industrija auga milžinišku greičiu. Tai suprantame, jog klientui nepasiūlysime kokybišku paslaugų nesidomėdami, nesimokydami, negerindami savo kompetencijų.

4. Turime kelis stalo futbolo fanatikus.. kartais tenka ir priverstinai prisijungti ir sužaisti :))

Jei turi dvejonių, tai kviečiame kavos, sužaisti stalo futbolą ar tiesiog pabendrauti!

Reikalavimai darbuotojui

Technologijos:
  • SASS
  • JS (ES)
  • HTML (smarty / twig)
  • TS (nebūtina, bet turite galimybė naudoti)
  • VUE (Nebūtina, bet turite galimybė naudoti)
  • GIT
  • Zeplin / figma

Atlyginimas

2000-3350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo 1300 € iki 2000 € po mokesčių. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį.
MB „Du bitai“

MB „Du bitai“

E-komercijos sprendimai. Ilgametė patirtis dirbant Lietuvoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse su įvairaus dydžio e-komercijos projektais.
informacija apie MB „Du bitai“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.