UAB „Laika Logistics“

FTL krovinių gabenimo ekspertas (importas/eksportas)

1100-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio, aktyvaus, norinčio dirbti bei užsidirbti specialisto darbui su FTL kroviniais (IMPORTAS ir EKSPORTAS EU-LT/LT-EU ir EU-RU/RU-EU)

Jūsų darbo užduotys:

Pilnų krovinių gabenimo kainų greitas skaičiavimas;
Pilnų krovinių pervežimų organizavimas ir priežiūra;
Aktyvi naujų vežėjų paieška, derybos, problemų sprendimas;
Pervežimo dokumentacijos administravimas, sutarčių su vežėjais sudarymas;
Optimalaus pervežimo maršruto planavimas ir skaičiavimas;
Aktyvus bei profesionalus darbas transporto biržose.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

Turite aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą;
Turite bent 2 metus panašaus darbo patirties;
Gerai mokate anglų ir rusų kalbas;
Orientuojatės pervežimų kainose, turite sukaupęs patikimų vežėjų ratą;
Esate iniciatyvus, aktyvus ir komunikabilus;
Gebate operatyviai spręsti problemas, esate stipriai orientuotas į rezultatą.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:

Motyvuojantį laiku mokamą atlygį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
Įdomų darbą sparčiai augančioje, ambicingoje įmonėje;
Karjeros perspektyvas, vidinius bei išorinius mokymus;
Draugišką darbo aplinką tikrų profesionalų komandoje.

Atlyginimas

1100-3000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 12 metų, mes užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimas. Apdraudžiame, sutvarkome muitinės formalumus.
Mūsų komanda – patyrę, siekiantys tikslo, savo darbą mylintys žmonės.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Laika Logistics“
1245 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 769 €
25% uždirba 769-1116 €
25% uždirba 1116-1442 €
25% uždirba nuo 1442 €