Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Semira“

Full stack PHP kūrėjas

1500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - UAB „Semira“

Darbo pobūdis

Vilniuje, Lietuvoje, įsikūrusi UAB „Semira“ vykdo klaidų stebėjimo sistemos projektą bugify.com. Mes ieškome patyrusio PHP kūrėjo šiam projektui.

Projekto užduotys:
  • Sukurkite, išbandykite ir ištaisykite efektyvius ir daugkartinio naudojimo PHP modulius;
  • Integruokite į vartotoją nukreiptus elementus;
  • Išspręskite sudėtingas atlikimo problemas ir architektūrinius iššūkius;
  • Integruokite kelis duomenų saugojimo sprendimus;
  • Verskite dizainus ir rėmus į aukštos kokybės kodą;
  • Optimizuokite komponentus, kad maksimaliai galėtumėte naudotis daugybe žiniatinklį palaikančių įrenginių ir naršyklių.

Reikalavimai darbuotojui

  • PHP7, MariaDB, MySQL, PostgreSQL;
  • Pagrindinis supratimas apie „end-end“ technologijas: „JavaScript“, HTML5, CSS3;
  • Supratimas apie prieinamumą ir saugumo laikymąsi;
  • Puikios žinios apie bendrą PHP ar interneto serverio išnaudojimą ir jų sprendimus;
  • Pagrindinių pritaikymo principų projektavimo principų supratimas;
  • Vartotojo autentifikavimas ir autorizavimas tarp kelių sistemų, serverių ir aplinkos;
  • Kelių duomenų šaltinių ir duomenų bazių integravimas į vieną sistemą;
  • Susipažinimas su PHP kaip platformos ir jos būdų apribojimais;
  • Verslo procesus reprezentuojančių ir palaikančių duomenų bazių schemų kūrimas;
  • Susipažinimas su SQL / NoSQL duomenų bazėmis ir jų deklaratyviomis užklausų kalbomis;
  • Gerai suprasti kodo versijos įrankius, tokius kaip Git.

Idealų kandidatą taip pat turi:
  • Puikūs žodinio ir rašytinio bendravimo anglų kalba įgūdžiai;
  • Patirtis naudojant skirtingas programavimo paradigmas ir dizaino modelius;
  • Puikūs laiko valdymo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Aistra supaprastinti sudėtingas duomenų problemas;
  • Savarankiškas požiūris ir visą gyvenimą besimokantis asmuo;
  • Patogus darbas greito darbo aplinkoje;
  • Efektyviai dirbkite su kitais plėtros komandos nariais.

Įmonė siūlo

  • Dirbkite iš namų patogiomis valandomis;
  • Sveikatos draudimas (sveikatos ir dantų);
  • Bendradarbiavimo ir draugiška darbo aplinka;
  • Puikus darbo ir asmeninio gyvenimo balansas.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas

Vilniuje, Lietuvoje, įsikūrusi UAB „Semira“ vykdo klaidų stebėjimo sistemos projektą bugify.com.