Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Emplonet

FULL STACK PROGRAMUOTOJAS (-A)

2000-2800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Full-stack (.NET/.NET Core, Vue.js/React) projektų vystymas.
  • Naujų verslo sistemų vystymas įmonių grupėje ir esamų palaikymas (apimant vidinių įmonėje vykstančių procesų valdymą, tiekimo grandinės vystymą);
  • Integracijų tarp įmonės verslo sistemų kūrimas naudojant eilių sistemas (RabbitMQ);
  • Dalyvavimas įvairiuose IT projektuose.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė 3 metų patirtis .NET/C# programavimo patirtis (.NET Core būtų privalumas);
  • Patirtis dirbant su front-end dalimi.
  • Bent 2 metų programavimo patirtis su MS SQL;
  • Patirtis kuriant mikroservisus, taikant asinchroniškumo principus.
  • Tiksliųjų mokslų studijos universitete (IT, tiksliųjų mokslų srityje);
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Gebėjimas analizuoti, atsakingumas, savarankiškumas, loginis mąstymas;

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą ir įdomų darbą stambioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Profesionalų, pasiruošusių dalintis savo turima patirtimi, komandą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

2000-2800 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Mūsų klientė - didmeninės prekybos lyderė Lietuvoje, teikianti distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams. Tai sėkmingai veikianti ir auganti įmonė, kuri šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti full stack programuotoją.