Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „NETCODE“
Daugiau apie įmonę »

Full-stack programuotojas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NETCODE“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris su užsidegimu:
  • Imtųsi specializuotų informacinių sistemų programavimo;
  • Dirbtų komandoje įgyvendinant sudėtingus projektus;
  • Gilintų savo žinias informacinių sistemų kūrime.
Pagrindinės technologijos:
  • Java Spring karkasas
  • PostgreSQL, Oracle, Elastic, Solr, Mongo duomenų bazės
  • Hibernate ORM karkasas
  • AngularJS, JQuery, Bootstrap

Reikalavimai

Būtų puiku, jei Jūs:
  • Įgijote ir praktikoje taikote programavimo kalbų ir duomenų bazių valdymo sistemų žinias
  • Turite informacinių technologijų išsilavinimą
  • Galite pateikti savo žinių įrodymus (sertifikatus).

Mes jums siūlome

  • Darbą su dideliais IT projektais
  • Galimybę mokytis ir tobulėti
  • Rezultatus atitinkantį finansinį įvertinimą
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Netcode“ kuria specializuotas informacines sistemas, kurios apjungia veiklos procesus ir technologijas į darniai veikiančią visumą. Vykdomi projektai apima pilną programinės įrangos gyvavimo ciklą, pradedant veiklos poreikių analize ir baigiant programavimu, testavimu bei gamybine eksploatacija. Sistemų kūrimui naudojami visame pasaulyje plačiai žinomi technologiniai sprendimai, kurie ne kartą išbandyti ir sėkmingai įdiegti didelės apimties projektuose.
informacija apie UAB „NETCODE“
1532 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.