Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Galmina“ siūlo darbą:

UAB „Galmina“

Dipwork – darbuotojų nuoma statybos įmonėms Skandinavijoje, suteiksianti galimybę samdyti darbuotojus ilgalaikiams ir trumpalaikiams projektams. Mūsų tikslas – nutiesti kelią tarp Lietuvos ir Skandinavijos statybos sektorių.

Registruojantis Lietuvos statybininkams į Dipwork sistemą, renkame visą svarbiausią informaciją apie darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą. Pas mus užsiregistravę statybų specialistai nuolat gauna mūsų partnerių darbo pasiūlymus Skandinavijoje (Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje).

Su Dipwork komanda sistemingai kaupiant informaciją apie Lietuvos statybininkų kvalifikaciją ir gebėjimus, mes galime savo partneriams pasiūlyti aukščiausios klasės specialistus, o tuo tarpu Lietuvos statybininkams – ne tik supaprastinti ir palengvinti ilgas darbo paieškas, bet ir suteikti geriausius darbo pasiūlymus.

Įmonės darbo skelbimai