Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „GAUDRĖ“

Gaminių inžinierius (-ė) - dizaineris (-ė)

1800-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „GAUDRĖ“

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
Standartinių ir nestandartinių šviestuvų projektavimas;
Brėžinių ruošimas gamybai;
Gaminių surinkimo ir montavimo instrukcijų ruošimas;
Gaminių nuolatinis tobulinimas, technologinių sprendimų paieška;
Apšvietimo įrangos specifikacijų rengimas;
Darbas komandoje su projektų vadovais, ruošiant apšvietimo sistemų projektinius sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai Jums:
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas pramoninio dizaino inžinerijos srityje;
Kompiuterinės programos Solidworks naudojimas;
Anglų, vokiečių arba rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlygį: pagrindinį ir priedą nuo rezultatų;
Priskaičiuoto (iki mokesčių) atlyginimo ribos: nuo 1800 Eur (bruto) iki 2100 Eur (Bruto)

Atlyginimas

1800-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „GAUDRĖ“ - Apšvietimo sistemų specialistai, siūlantys išskirtinius ir modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius. UAB Gaudrė yra pirmaujanti įmonė elektrotechnikos srityje ir dirbanti rinkoje daugiau kaip 25 metus. Šiandien įmonė kviečia prisijungti prie šaunios komandos Gaminių inžinierių (- ę) - dizainerį (-ę) dirbti Vilniuje.
informacija apie UAB „GAUDRĖ“
2903 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2181 €
25% uždirba 2181-2704 €
25% uždirba 2704-3500 €
25% uždirba nuo 3500 €