Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Litspringas“

Gamybinių staklių operatorius (-ė)

750-1300 €/mėn. Į rankas
Plungė - UAB „Litspringas“

Darbo pobūdis

  • Darbas prie kompiuterizuotų gamybinių staklių, skirtų spyruoklių ir čiužinių blokų gamybai;
  • Gaminamos produkcijos kokybės reikalavimų laikymasis;
  • Numatyto gamybos plano laikymasis;
  • Dviejų ir trijų pamainų darbo grafikas (dieninis ir naktinės pamainos)

Reikalavimai

  • Greitas orientavimasis technikoje;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Galimybė dirbti pamainomis (trijų ir dviejų pamainų grafikas);
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas;

Mes jums siūlome

  • Siūlome darbą su nauja ir modernia įranga;
  • Mokymus patirties neturintiems darbuotojams;
  • Konkurencingą atlygį kuris kyla kartu su jūsų įgūdžiais;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

750-1300 €/mėn. į rankas
Atlygis priklausantį nuo:
  • Darbo kokybiškumo
  • Asmeninio požiūrio
  • Savarankiškumo
  • Noro tobulėti
  • Produktyvumo

Ieškote naujo darbo?.... Domina gamybos pramonė?...
UAB „Litspringas“ siūlo darbą gamybos pramonėje. Gaminame - Eco pocket ir Pocket spyruoklių blokus čiužinių gamybai. Mes plečiamės , augame , tobulėjame , keliame savo kompetencijas ir didiname kolektyvo skaičių... Naudojame naują ir modernia įrangą.
informacija apie UAB „Litspringas“
1954 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1340 €
25% uždirba 1340-1737 €
25% uždirba 1737-2089 €
25% uždirba nuo 2089 €