Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Smartech LT“

Gamybos apskaitininkė (-as) - planuotoja (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Kelmė, Šiauliai - UAB „Smartech LT“

Darbo pobūdis

Pagamintos produkcijos apskaita ir pajamavimas į gamybos apskaitos sistemą;
Žaliavų būklės sekimas ir koregavimas pagal faktą apskaitos programoje;
Lipdukų, instrukcijų spausdinimas ir pateikimas gamybai;
Pagalba organizuojant pakavimo padalinio darbą;
Pagalba planuojant gamybos dienos užduotis;
Darbas su personalu - registracija, pamainų organizavimas ir t.t.;
Kiti pagalbiniai gamybos organizavimo ir optimizavimo darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel);
Atidumas, koncentracija, gebėjimas skaičiuoti;
Patirtis dirbant su gamybos ar kitokiomis apskaitos programomis būtų privalumas;
Gamybos administravimo ir planavimo patirtis būtų privalumas;
Nebijoti naujovių ir turėti didelį norą tobulėti :)

Mes jums siūlome

Patrauklų ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Gerą psichologinę darbinę atmosferą;
Visą reikalingą pagalbą ir priemones darbui atlikti;
Šiuolaikinį ir draugišką požiūrį į darbuotoją, patrauklų darbo laiką
Darbo vieta - Kelmės raj. Mažūnai (apie 45 km nuo Šiaulių), tačiau galimas ir dalinis nuotolinis darbas.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo jūsų darbo rezultatų ir indėlio į įmonės klestėjimą

Esame jauna gamybinė bei sandėlius valdanti įmonė, kuri daugiau nei 5 metus gamina ir sandėliuoja akmens masės (dirbtinio granito) plautuves (bei jų priedus) virtuvėms. Naudojame unikalią ir ypač pažangią plautuvių gamybos technolgiją, kurios dėka galime pagaminti ypač aukštos kokybės plautuves, kuros yra eksportuojamos į daugiau nei 40 pasaulio šalių. Be to, patys gaminame ir darbo priemones (liejimo formas) bei įvairią įrangą gamybos linijoms.
Pagrindinis mūsų, kaip gamybinės įmonės, kredo - aukščiausios kokybės konkugaminiai, laiku įvykdyti užsakymai, saugi ir patraukli darbo aplinka, laimingi ir patenkinti darbuotojai!
informacija apie UAB „Smartech LT“
1460 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 963 €
25% uždirba 963-1288 €
25% uždirba 1288-1714 €
25% uždirba nuo 1714 €