Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
BIOVELA GROUP
Daugiau apie įmonę »

Gamybos darbininkai (Utenoje)

Utena, Zarasai, Anykščiai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingų darbuotojų įvairiuose gamybos padaliniuose: skerdykla, išpjaustymas, kulinarinių gaminių gamybos skyrius, dešrų gamybos skyrius, mėsos gaminių pakavimo skyrius ir t.t.

Reikalavimai

Atsakomybė, darbštumas, kruopštumas;
Darbo drausmės laikymasis;
Noras dirti ir užsidirbti;
Privalumas - darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Mes jums siūlome

Darbą slenkančiu darbo grafiku;
Laiku mokamą bei darbo rezultatus atspindintį darbo užmokestį;
Maitinimą;
Apgyvendinimą įmonės bendrabutyje.
Galimybę gauti kelionės išlaidų į/iš darbo kompensacijas.
Visas įstatymų numatytas socialines garantijas.

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.
Informacija telefonu: 8 389 .
Įmonėje vid. atlyginimas 1409€
74% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)