UAB „Vli Timber“
Daugiau apie įmonę »

Gamybos darbininkas

607-1160 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Anykščiai, Utena, Ukmergė - UAB „Vli Timber“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų laikinam darbui karantino laikotarpiu su galimybe likti neterminuotai. Operatoriaus darbas prie medienos apdirbimo staklių bei produkcijos pakavimo linijos pagal slenkantį darbo grafiką (3 darbo dienos, 3 laisvadieniai).

Reikalavimai

Atsakomybė;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Lankstumas;
Patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Stabilų darbo laiką be viršvalandžių;
Transportą iki darbovietės arba kuro išlaidų kompensavimą;
Laisvas visas valstybines šventines dienas.

Atlyginimas

607-1160 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Didžiausia džiovykloje džiovintų malkų gamintoja UAB Vli Timber plečia savo veiklą ir aktyviai ieško naujų komandos narių, norinčių dirbti bei tobulėti.

Darbo vieta: Kurkliai 2, Anykščių raj.
Telefonas: +37064620344
informacija apie UAB „Vli Timber“
1017 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 663 €
25% uždirba 663-865 €
25% uždirba 865-1312 €
25% uždirba nuo 1312 €