Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Pilsena“

Gamybos darbininkas

700-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Pilsena“

Darbo pobūdis

Pagalbiniai darbai gamyboje;
Darbas su nerūdijančio plieno gaminiais.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Vidurinis bendro lavinimo;
Darbštumas;
Greita orientacija;
Atsakingumas;
Lankstumas;
Fizinė ištvermė;
Darbo patirtis gamyboje su įrankiais ir įrengimais būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą augančioje įmonėje ir kylančioje rinkoje;
Visas socialines garantijas;
Apmokymus darbo vietoje;
Draugišką kolektyvą;
Galimybę užsidirbti daugiau dirbant papildomai;
Patogų darbo grafiką nuo 7:00 iki 16:00, penktadieniais iki 15:00;
Darbą strategiškai patogioje miesto vietoje (pačiame miesto centre) su galimybe nemokamai laikyti automobilį įmonės teritorijoje;
Aprūpinimą darbo priemonėmis;
Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas.
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
Aptariamas pokalbio metu.

UAB PILSENA yra gamybos paslaugas teikianti įmonė, turinti 2 gamybos padalinius Klaipėdoje, atliekanti metalo ir medžio apdirbimo paslaugas. Mūsų sėkmės paslaptis – techniškai pažangiausių sprendimų naudojimas ir patirtis, kasdien susiduriant su aukščiausius rinkos poreikius atitinkančiais gaminiais. Mes norime būti geriausi tame ką darome, turime didelių ambicijų ir norime būti pasiruošę pasitikti naujus iššūkius.
Vadovų komanda yra jaunatviška, motyvuota kurti, todėl mes nuolat augame, daug dėmesio skiriame produktų vystymui, kuriame savo produktus ir noriai plečiame savo gamybinę veiklą, kviesdami prisijungti energingus ir atsakingus savo srities specialistus, norinčius prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
informacija apie UAB „Pilsena“
1460 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1070 €
25% uždirba 1070-1413 €
25% uždirba 1413-1684 €
25% uždirba nuo 1684 €