UAB „Ryterna group“
Daugiau apie įmonę »

Gamybos darbuotojai

Kaunas - UAB „Ryterna group“

Darbo pobūdis

Ieškome gamybos darbuotojų:
  • garažų vartų surinkėjų;
  • įėjimo durų surinkėjų;
  • aliuminio konstrukcijų surinkėjų;
  • sandėlio darbuotojų;
  • dažytojų miltelinėje dažymo linijoje.

Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje, langų ir durų gamybinėje įmonėje būtų privalumas, bet be patirties atėjusius darbuotojus apmokome darbo vietose.

Reikalavimai

Jeigu Jūs sugebate darbo užduotis atlikti savarankiškai ir atsakingai, esate pareiginti, kruopštūs, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai orientuotis atliekant paskirtas darbo užduotis, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Mes jums siūlome

  • atsakingą darbą patikimoje, 26-us metus sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • visada laiku mokamą, konkurencingą atlygį bei motyvuojančius priedus;
  • darbo vietą Kauno LEZ teritorijoje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kolektyvinius renginius;
  • patogus susisiekimas.

UAB "Ryterna group" Lietuvos rinkoje pirmaujanti inovatyvi garažo vartų gamintoja, eksportuojanti savo produkciją į užsienį, nuolat plečiasi ir ieško naujų darbuotojų.
Daugiau apie įmonę, rasite čia:

Darbo vieta: Kauno LEZ, Industrijos g.5, Biruliškės, Kauno r.
Personalo skyrius, tel.nr. 8 37 490990