Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AZ-Pack“

GAMYBOS DARBUOTOJAI (-OS)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AZ-Pack“

Darbo pobūdis

"AZ-Pack", UAB - viena didžiausių pakuočių gamybos įmonių Lietuvoje, eksportuojanti produkciją į daugiau nei 30 šalių, šiuo metu plečia savo veiklą ir prie savo komandos kviečia prisijungti:

  • GAMYBOS DARBUOTOJAI (-OS)
Darbo pobūdis:
  • staklių reguliavimas ir priežiūra; pagalbinių darbuotojų darbo koordinavimas;
  • pagamintos produkcijos pakavimas.
Darbas 3 pamainomis:
1) 6 - 14val.,
2) 14 - 22val.,
3) 22 - 6val.
Atlyginimas: bandomuoju 700€, po bandomojo 900-1500€, atskaičius mokesčius. Galimybė užsidirbti papildomai, dirbant viršvalandžius ar šeštadieniais.

Artimiausiu metu įmonėje bus dirbama slenkančiu grafiku.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbštumas, atsakomybės jausmas;
  • Kruopštumas;
  • Atidumas, greita orientacija;
  • Organizuotumas;

Mes jums siūlome

  • Apmokymus neturintiems patirties,
  • Visada laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką darbo atmosferą ir pagalbą;
  • Inovatyvią darbo aplinką.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

„AZ-Pack“, UAB – viena didžiausių pakuočių gamintojų Lietuvoje. Įmonė įkurta Lietuvoje 2009 m. Veiklos kryptys – pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai – vakuuminiai maišeliai, pakuotės skystiems produktams – „Bag in Box“ ir „Stand up Pouch“.
informacija apie UAB „AZ-Pack“
2185 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1429 €
25% uždirba 1429-1772 €
25% uždirba 1772-2573 €
25% uždirba nuo 2573 €